Par mums

Izdevīgākie piedāvājumi jūsu ceļojumiem

Lidot.lv pārdod vairāk nekā 800 biļešu mēnesī un jau gandrīz 12 gadus ir pazīstams kā lielākais tiešsaistes aviobiļešu veikals Latvijā*. Lidot.lv mājaslapa dod Jums iespēju salīdzināt cenas un rezervēt aviobiļetes uz vairāk nekā 500 aviosabiedrību reisiem visā pasaulē , ieskaitot zemo izmaksu aviokompānijām. Kā jau tirgus līderim, Lidot.lv ir noslēgti izdevīgi līgumi ar lielākajām aviokompānijām. Mēs, Lidot.lv komanda, rūpējamies, lai Lidot.lv klientiem būtu pieejami labākie piedāvājumi. Klientu ērtībai tiešsaistē iespējams rezervēt arī viesnīcas, auto nomu un ceļojuma apdrošināšanu.

Godīgs padoms, uzticamas cenas

Mēs apzināmies, ka Lidot.lv klienti ir pieredzējuši un zinoši ceļotāji, kas augstu vērtē objektīvu padomu, tāpēc, rezervējot biļeti Lidot.lv, uz ekrāna redzamā cena ir cena, ko jūs maksāsiet par savu biļeti. Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti ceļojumu konsultanti, uz kuru padomiem Jūs varat droši paļauties.

Drošība

Lidot.lv komanda saprot, ka veikt pirkumus tiešsaistē ir liela uzticēšanās no klientu puses. Mēs šo uzticēšanos uztveram ļoti nopietni. Lidot.lv piedāvā vairākas ērtas un drošas maksāšanas metodes, ieskaitot Swedbanka, SEB un Luminor internetbankas, kā arī karšu maksājumus ar 3D drošību. Jūs varat veikt maksājumu arī ar parastu bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā, ierodoties kādā no no mūsu sešiem ceļojumu veikaliem Rīgā un Latvijā.

Finansiāla stabilitāte

Lidot.lv ir zīmols, ko radījusi viena no ilggadīgākajām ceļojumu aģentūrām Latvijā - SIA “Latvia Tours”. "Latvia Tours" tūrisma nozarē darbojas jau vairāk kā 25 gadus un ir akreditēta Starptautiskajā Gaisa transporta asociācijā (International Air Transport Association) izsniegt ceļojumu dokumentus visu IATA akreditēto aviokompāniju vārdā. Lai norēķinātos par aviobiļetēm, "Latvia Tours" izmanto Starptautiskās Gaisa transporta asociācijas Bankas Norēķinu programmu (Bank Settlement Programme), kas darbojas kā finansiālās drošības garants.

Kompānijas rekvizīti:

SIA "Latvia Tours"
Aspazijas bulvāris 24-10, Rīga, LV-1050
Vienotais reģ. nr.40103042144
PVN reģ.nr. LV40103042144

* Saskaņā ar Amadeus Latvia 2007-2018 statistiku par tirgus daļām.
** Izņemot tehniskus iemeslus, kas nav mūsu kontrolē.