Etihad Airways

Etihad Airways ir otra lielākā Apvienoto Arābu Emirātu nacionālā lidsabiedrība. Tā veic vairāk nekā 1000 lidojumus nedēļā uz vairāk nekā 120 galamērķiem Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Eiropā, Āzijā, Austrālijā un Amerikā.

2_1_700x.png (142,13 KB)
Etihad Airways flote ir aprīkota ar 124 modernām lidmašīnām, kas drīzumā tiks papildinātas ar 170 jaunām lidmašīnām.

3_700x.jpg (182,92 KB)

Etihad Airways, pateicoties perfektam servisam, pelnīti tiek uzskatīta par vienu no labākajām lidsabiedrībām pasaulē. Tā astoņus gadus pēc kārtas saņēma apbalvojumu „Pasaules vadošā aviosabiedrība“ un saņēmusi ‘’Skytrax’’ 5 zvaigžņu vērtējumu.

23_700x.jpg (229,26 KB)

Priekšrocības, lidojot ar Etihad Airways:
• izcila apkalpošana un bezmaksas maltīte, dzērieni lidojuma laikā
• bezmaksas nododamā bagāža līdz 23 kg
• plaša izklaides programma, kas pieejama personīgajos skārienjutīgajos ekrānos
• Abu Dabi ir ērts transfēra punkts. Starplidojumu laikā ir iespēja bezmaksas apskatīt Aba Dabi. Bezmaksas transports visiem viesiem, kas dodas uz Dubaiju no Abu Dabi. Brauciens ilgst 45 minūtes (ekonomiskās klases pasažieri tiek pārvadāti ar autobusu, premium klases pasažieri – ar limuzīnu)
• Bezmaksas apmešanās Abu Dabi Premium klases klientiem – biznesa klases klientiem 1 bezmaksas nakts un pirmās klases klientiem 2 bezmaksas naktis
• No Rīgas uz Abu Dabi lidojumu izpilda airBaltic, kur pasažieriem ar Etihad Aiways izsniegto biļeti tiek nodrošinātas visas Etihad Airways aviokompānijas priekšrocības: īpašs bezmaksas maltītes piedāvājums un bezmaksas nododamā bagāža