Ethiopian Airlines

Ethiopian Airlines - Āfrikas jaunais gars

Ethiopian Airlines ir Etiopijas nacionālais pārvadātājs, kas atrodas Adisabebā, kuru bieži dēvē par Ethiopian. Galvenais pārvadātāja centrs atrodas Boles starptautiskajā lidostā. Ethiopian ir lielākā Āfrikas aviokompānija pārvadāto pasažieru, apkalpoto galamērķu, flotes lieluma un ienākumu ziņā. Ethiopian ir arī pasaulē 4. lielākā aviokompānija pēc apkalpoto valstu skaita. Ethiopian Airlines apkalpo jaunākā flote Āfrikā.

Galamērķi

Ethiopian apkalpo 116 starptautiskos un 23 vietējos galamērķus, tādejādi tuvinot pasauli Āfrikai. Uz Adisabebu ir iespējams nokļūt no Rīgas caur Frankfurti ar Lufthansa vai caur Stambulu ar Turkish Airlines.

Garš valstu saraksts tiek apkalpots Āfrikā, Amerikā, Kanādā, Āzijā, Tuvajos Austrumos, kā arī daudz vietējie galamērķi Etiopijā. Izvēlētie galamērķi uz Āfriku un Tuvajiem Austrumiem.

Āfrika: Adisabeba, Antananarivo, Keiptauna, Dāresalāma, Entebe, Harare, Johannesburga, Kilimandžaro, Luanda, Lusaka, Mombasa, Nairobi, Seišelu salas, Viktorijas ūdenskritums, Vindhuka, Jaunde, Zanzibāra utt.

Tuvie Austrumi: Beirūta, Dammam, Dubaija, Doha, Džida, Telaviva utt. Pilnu sarakstu varat atrast šeit.

Apkalpošanas klases lidojuma laikā

Cloud Nine: Apvienojot pirmās un biznesa klases apkalpošanu, Cloud Nine piedāvā vietu, komfortu un apkalpošanas stilu, kas padara lidošanu ar Ethiopian neaizmirstamu. Ethiopian biznesa klase - Cloud 9 piedāvā papildu bagāžu, ekskluzīvu piekļuvi C9 atpūtas telpai un prioritāru iekāpšanu.

Ekonomiskā klase: Ethiopian Airlines piedāvā ērtas ekonomiskās klases sēdvietas ar jaunākajiem In Flight Entertainment- 12 audio kanāliem, dodot piekļuvi vairāk kā septiņu video bibliotēkai. Visos lidojumos tiek pasniegtas vieglas uzkodas un karstas maltītes, kā arī plaša izsmalcinātu vīnu un alkoholisko dzērienu izvēle.

Bagāžas atļaujas

Bezmaksas reģistrētā bagāža Ethiopian Airlines reisos:

● Ekonomiskā:
○ Reģistrētā bagāža: līdz 2 vienībām, katra ar maksimālo svaru 23 kg un maksimālo izmēru summu, kas vienāda ar 158 cm
○ Rokas bagāža: 1 vienība ar maksimālo svaru 7 kg ir atļauta bez maksas
● Cloud Nine:
○ Reģistrētā bagāža: līdz 2 vienībām, katra ar maksimālo svaru 32 kg un maksimālo izmēru summu, kas vienāda ar 158 cm, vai 3 vienības katra līdz 23 kg.
○ Rokas bagāža: 2 vienības, katra ar maksimālo svaru 7 kg, ir atļauta bez maksas
● Atrodiet sīkāku informāciju šajā saitē.

Lojalitātes programma

ShebaMiles ir Ethiopian pastāvīgo lidotāju programma. Būdami ShebaMiles biedri, dalībnieki uzkrāj jūdzes, kas viņiem dod tiesības iegūt biļetes, atjauninājumu balvas, piekļuvi vadītāju atpūtas telpām, papildu bezmaksas bagāžu un daudzas citas privilēģijas. Jo vairāk biedri lido, jo lielāki ieguvumi. Kopš 2011. gada decembra ShebaMiles ir noslēgusi pastāvīgo lidojumu programmas partnerattiecību līgumu ar vairāk nekā 28 aviokompānijām, tostarp visām Star Alliance dalībniecēm un vairāk nekā 80 citu kompāniju partneriem (viesnīcas, restorāni, tirdzniecības centri utt.), kur dalībniekiem ir privilēģija nopelnīt jūdzes, kad vien viņi vēlas izmantot šo partneru pakalpojumus. Lai atrastu vairāk informāciju, lūdzu, dodieties uz vietni ShebaMiles.