AIRBALTIC

Lai kurp tu ceļotu - uz biznesa tikšanos vai brīvdienās - izbaudi visas biznesa klases priekšrocības un sasniedz savu galamērķi ērti un konfortabli.

Lido Biznesa klasē

▶️ Tavs komforts - airBaltic prioritāte
Ceļojot kā Biznesa klases pasažieris jebkurā no airBaltic lidojumiem, tev tiks sniegts augstākās klases serviss. Prioritāra iekāpšana, atspirdzinošs dzēriens pirms lidojuma, ērta sēdvieta salona priekšgalā ar tukšu sēdvietu blakus papildu ērtībai un privātumam, trīs ēdienu maltīte, neierobežoti atspirdzinoši un alkoholiski dzērieni, jaunākie laikraksti un prioritāra izkāpšana lidojuma beigās.

▶️ Mierīgs un patīkams laiks lidostā
Reģistrējies lidojumam 5 dienas iepriekš mūsu mājaslapā vai pie īpaši Biznesa klases pasažieriem paredzētā galdiņa lidostā. Bez liekas kavēšanās veic drošības pārbaudes un pavadi laiku lietderīgi un patīkami Biznesa klases zālē. Nevilcinies, gaidot rindā, un iekāp lidmašīnā pirmais.

▶️ Baudpilns lidojums
Lidojuma laikā izbaudi īpaši gatavotu trīs ēdienu maltīti un atspirdzinies ar dažādiem dzērieniem. Atkarībā no lidojuma ilguma un laika, tava maltīte sastāvēs no uzkodas, karstā vai aukstā pamatēdiena un deserta.

▶️ Dāsni bagāžas nosacījumi
Ceļo ar 2 rokas bagāžas vienībām (55x40x23 cm katra), 1 personīgo mantu (30x40x10 cm), 2 reģistrētajām bagāžas vienībām ar kopējo svaru līdz 46 kilogramiem un sporta ekipējumu.

▶️ Elastīgi plānu maiņas noteikumi
Vienkārša pasažiera, lidojuma vai lidojuma laika maiņa. Atcel savu lidojumu un saņem atpakaļ pilnu biļetes cenu.