airBaltic

LIELPĀRDOŠANA IR SĀKUSIES!

600x400.jpg (72,30 KB)

Palaidi garām airBaltic LIELPĀRDOŠANU janvārī? Nebēdā! Ir sākusies biļešu LIELPĀRDOŠANA uz visiem airBaltic galamērķiem lidojumiem līdz pat 2020. gada beigām.

Rezervē www.lidot.lv vai jebkurā Latvia Tours ceļojumu birojā un, ja esi airBaltic Club klients, saņemsi 3 reiz vairāk pins punktus nekā parasti.


Īpašais piedāvājums – pasūti maltīti lidojumam!

Līdz 3. martam pasūti savam lidojumam cūkgaļas fileju vai vistu Āzijas gaumē izdevīgāk – 8.99 EUR ar sulu vai 11.99 EUR ar vīnu. Maltīti lidojumam var ērti pasūtīt www.lidot.lv biļetes rezervēšanas procesa laikā.

Noteikumi:

  • Pārdošana: līdz 02.03.2020.
  • Ceļojuma periods: no 23.03.2020. līdz 17.12.2020.
  • Biļetes cenā iekļauta rokas bagāža. Nododamo bagāžu var iegādāties par papildu maksu.
  • Biļetes nav atgriežamas un maināmas

 


airBaltic 2020. gada VASARAS sezonas jaunie maršruti

Pavasarī airBaltic galamērķu sarakstam pievienosies divas brīnišķīgas pilsētas Norvēģijā. Līdz ar fjordu karalieni Bergenu un zinātnes un tehnoloģiju centru Tronheimu airBaltic lido nu jau uz četrām troļļu zemes pilsētām. Lidojumi no 31. marta līdz 24. oktobrim.

 

Savukārt, Lielbritānijas jaunais kultūras centrs Mančestra, kas pasaulei dāvāja grupas Oasis, the Smiths un the Chemical Brothers, no 29. marta līdz 23. oktobrim, būs tikai viena lidojuma attālumā. airbaltic piedāvās veselus četrus tiešos lidojumus no Rīgas ik nedēļu, atliek tikai izvēlēties!

 

Armēnijā nav košo Vidusjūras krāsu, bet par pieticīgu vietējo dabas skaistumu nevar nosaukt. Sniegbaltās kalnu virsotnes, stāvas aizas, kalnu upes, ielejas ar vīnogulājiem un augļukokiem, kalnu ezers Sevans, kas ik mirkli maina ūdens krāsu...

Viņiem pat ir pašiem sava Stounhedža – neparasti milzīgu akmeņu krāvumi, kas atgādina dinozauru ilkņus. Šajā valstī var baudīt sauli, nodarboties ar kalnu slēpošanu, zvejot un atveseļoties karstajos avotos. Turklāt visi šie dabas jaukumi atrodas ļoti kompakti – 1,5–2 stundu braucienā no Erevānas.

Armēņu viesmīlībai nav robežu: stundām ilgās maltītes ar desmitiem veidu uzkodu un 3–4 karstajiem ēdieniem pārvēršas par īstu pārbaudījumu, bet arī baudījumu viesiem. Lidojumi no 3. maija līdz 21. oktobrim 2 reizes nedēļā.

 


airBaltic - Punktuālākā aviokompānija pasaulē!

airBaltic ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kas piedāvā lētus lidojumus no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā un ārpus tās. airBaltic ik dienu veic ap 50 tiešo lidojumu no Rīgas, savienojot to ar Eiropas lielākajām lidostām. Lidojumu grafiks veidots, domājot par ceļotāju ērtībām gan darījumu, gan atpūtas braucienos, savukārt īpašie piedāvājumi par izdevīgām cenām ļauj laicīgi plānot atvaļinājumus, kā arī iegādāties pēdējā brīža lidojumus. Lai krātu punktus un ceļotu izdevīgāk “airBaltic” piedāvā lojalitātes programmu PINS, kas ļauj dažādos veidos krāt un norēķināties ar PINS punktiem.