airBaltic

20210428-bt-camp-sml.jpg (77,98 KB)

Pirmā šī gada airBaltic lidojumu akcija ir klāt!

Akcijas cenas ir atgriezušās – tik labas kā vēl nekad! Tikai līdz 5. maijam pērc aviobiļetes uz populārākajiem Grieķijas un Spānijas kūrortiem īpaši izdevīgi un dodies ceļojumā jau sākot no maija vidus.

Apceļo Grieķijas salas Rodu, Santorini un Krētu, baudi vēstures elpu Atēnās, nogaršo jūras veltes Barselonā vai ķer iedegumu karstajā Andalūzijas saulē pie Malagas.

Meklē akcijas cenas www.lidot.lv un parūpējies par neaizmirstamām brīvdienām!

Pērc: no 28.aprīļa līdz 5.maijam
Ceļo: no 10.maija līdz 31.oktobrim*
* sezonālajiem reisiem lidojumu datumi var atšķirties

 


  JAUNI AIRBALTIC TIEŠIE LIDOJUMI UZ DUBAIJU!

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 2021. gada 1. septembra plāno sākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Dubaiju Apvienotajos Arābu Emirātos. airBaltic ieplānojusi lidojumus starp abām pilsētām veikt četras reizes nedēļā.

Lidojumiem starp Rīgu un Dubaiju tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām.

 


airBaltic - Punktuālākā aviokompānija pasaulē!

airBaltic ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kas piedāvā lētus lidojumus no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā un ārpus tās. airBaltic ik dienu veic ap 50 tiešo lidojumu no Rīgas, savienojot to ar Eiropas lielākajām lidostām. Lidojumu grafiks veidots, domājot par ceļotāju ērtībām gan darījumu, gan atpūtas braucienos, savukārt īpašie piedāvājumi par izdevīgām cenām ļauj laicīgi plānot atvaļinājumus, kā arī iegādāties pēdējā brīža lidojumus. Lai krātu punktus un ceļotu izdevīgāk “airBaltic” piedāvā lojalitātes programmu PINS, kas ļauj dažādos veidos krāt un norēķināties ar PINS punktiem.