Lufthansa

Lufthansa ir vadošais Vācijas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas kopš 1953.gada. Šobrīd "Lufthansa" ir Eiropas lielākā aviokompānija. “Lufthansa” nodrošina sadarbību ar 203 lidostām, kopumā 78 valstīs. Aviosabiedrības piedāvājumā ir apmēram 197 galamērķi un tās īpašumā ir vairāk kā 280 lidmašīnas. Kopš 1997.gada Lufthansa ir Star Alliance biedrs.

Ekonomiskā klase
Ērti sēdekļi, daudzveidīga izklaides programma, piekļuve internetam, ēdieni un dzērieni lidojuma laikā.

Premium ekonomiskā klase
Daudz vietas, lieli ekrāni, porcelāna trauki - Premium ekonomiskā klase nodrošina detaļas, kurām ir nozīme. Pasažieri, kuri vēlas nedaudz lielāku komfortu, var rezervēt biļetes šajā klasē visiem tālajiem Lufthansa lidojumiem. Jaunā klase tiek pastāvīgi uzlabota, un pašlaik tiek izstrādāta jauna koncepcija. Jaunā, komfortablā lidojuma centrālais elements ir sēdekļi - jau tagad pasažieriem tiek nodrošināts par 50 % vairāk vietas nekā ekonomiskajā klasē, kā arī sēdekļus var noliekt lielākā un ērtākā leņķī. Jaunās paaudzes sēdekļi būs vēl ērtāki un nodrošinās lielāku privātumu. Integrētie ekrāni būs lielāki, tādējādi uzlabojot izklaides iespējas lidojuma laikā, un pasažieriem būs arī vairāk vietas darbam ar klēpjdatoru.

Biznesa klase
Prioritārā reģistrācija un iekāpšana - šīs ir priekšrocības, kas ceļošanu biznesa klasē padara baudāmu, jau ierodoties lidostā. Biznesa klases pasažieri saņem ēdienkartes pirms lidmašīnas pacelšanās, un viņu izvēlētās maltītes tiek servētas uz skaisti klātiem galdiem. Kad pasniegt desertu un papildināt vīnu - to izlemj pats pasažieris.

Pirmā klase
Pasažieri, kuri lido Lufthansa pirmajā klasē, zina, ka viņi var sagaidīt izcilu 5 zvaigžņu servisu no rezervācijas līdz pat nosēšanās brīdim. Lufthansa pirmā klase ir kā relaksācijas oāze. Tas ir ne tikai tāpēc, ka salonā ir īpaša skaņas izolācija, kas slāpē trokšņus, vai tāpēc, ka greznos sēdekļus var nolocīt kā ērtu gultu un ekrāni ir aprīkoti ar uzlabotu aparatūru un programmatūru. Lufthansa 5 zvaigžņu komforts nozīmē arī to, ka katrs pasažieris izbauda individuālu apkalpošanu un atbalstu jau kopš ierašanās lidostā. Frankfurtē pasažierus īpašā pirmās klases terminālī sagaida limuzīns. Ir pieejami personīgie asistenti, kas palīdz pasažieriem ātri iziet visas drošības pārbaudes, un pasažieri var izmantot ekskluzīvās Lufthansa atpūtas zonas visā pasaulē. Šo unikālo servisa līmeni iemieso tradicionālā sarkanā roze, ko katrs pasažieris saņem, iekāpjot lidmašīnā.