Condor

Condor - dzimis, lai lidotu!

Condor ir vācu atpūtas pārvadātājs, kas atrodas Frankfurtē. Kopš 1956. gada Condor savus viesus ved uz skaistākajiem brīvdienu galamērķiem visā pasaulē. Galvenais pārvadātāja centrs atrodas Frankfurtes Starptautiskajā lidostā, no kurienes izlido lielākā daļa Condor tālsatiksmes lidojumu. Pārvadātājs veic regulārus lidojumus uz Vidusjūru, Indijas okeāna salām, Āfriku, Ziemeļameriku un daudz lidojumus uz Karību jūras atpūtas kūrortiem.

Galamērķi

Condor lidojumi uz tālsatiksmes galamērķiem ietver Lufthansa un airBaltic lidojumus no Rīgas uz Frankfurti. Ir iespēja lidot uz šādiem galamērķiem ar vienu transfēru no Frankfurtes:
● Kuba, Varadero;
● Dominikānas Republika, Punta Cana un Santa Domingo;
● Jamaika;
● Indijas okeāna salas: Maurīcija, Seišelu salas, Maldīvija;
● Tanzānija, Namībija, Dienvidāfrika;
● Kanāriju salas;
● Un daudz citi galamērķi.

Kā arī galamērķi, kas tiks atvērti tūrismam, kad attiecīgās valstis būs atcēlušas ierobežojumus:
● Meksika;
● Dienvidamerika: Brazīlija, Argentīna, Kolumbija, Čīle;
● Ziemeļamerika: vairāki galamērķi ASV, Kanādā
Vairāk maršrutus var atrast šajā saitē.

Apkalpošana lidojuma laikā

Condor apkalpošana ekonomiskajā klasē tālsatiksmes lidojumos ietver bezmaksas karsto ēdienu un bezalkoholiskos dzērienus. Privāti izklaides ekrāni atzveltnēs ir pieejami visās salona klasēs. Augstākā ekonomiskā klase piedāvā papildu pakalpojumus un lielāku komfortu, lai, ierodoties galamērķī, varat justies atpūties. Biznesa klases pasažieri var baudīt ārkārtīgi augstas ērtības un lielisku apkalpošanu, kā arī daudzas papildu ērtības, piemēram, pilnībā noliecamas automātiskas sēdvietas ērtai gulēšanai, gardēžu ēdienkarti, biznesa atpūtas telpas.

Bagāžas atļaujas Visās ceļojumu klasēs ir iekļauta līdz 8 kilogramiem smaga rokas bagāža. Visās klasēs ir reģistrētā bagāža (izņemot light fare biļetes), 20 kg uz vienu pasažieri (ekonomiskā klase). Lidojumos uz ASV, Kanādu un Puertoriko bagāža ir 1 vienība (ne vairāk kā 23 kg) vienam pasažierim. Plašāku informāciju par bagāžu atļaujām var apskatīt šeit. ( link on “šeit”)

Lojalitātes programma

Kā partneris programmā Miles & More jūs nopelnīsiet vērtīgas jūdzes Condor lidojumos, vai arī viegli izmantot jūdzes nākamajā Condor lidojumā. Reģistrējoties uzrādiet savu Miles & More karti, un jūdzes tiks ieskaitītas jūsu kontā. Nopelnīt jūdzes nekad nav bijis vieglāk.
Lūdzu, noklikšķiniet uz šīs saites, lai atrastu vairāk informācijas par Condor lojalitātes programmu.